Tak už je tu

17. listopadu 2010 v 16:21 | Mirka |  JEN TAK
Moje stará postýlka si řekla, že mě nadobro pošle k šípku,


 i nastal čas k tomu, abych si vybrala další, pokud možno takovou, která by mi delší dobu sloužila, pokud možno delší dobu než ta dosavadní. Postel jsem tedy objednala a čekala na zavolání paní prodavačky až mi oznámí, že postýlka je pro mě připravená k dovozu. Ten okamžik nastal přesně tohle pondělí. Milá náhoda byla, že paní volala zrovna ve chvíli, kdy k nám dorazila švagrová, která nám s takovými věcmi pomáhá. Domluvilo se tedy vše potřebné a nezbývalo než čekat. Nastal den D, úterý. Švagrová dorazila hned ráno, protože bylo třeba vše z úložného prostoru vystěhovat, postel vysunout, uklidit to na jejím místě, a pak jsme přesunuly ještě stůl, protože postýlku jsem chtělla otočit jinak. Tedy musím říct, že si Liba na tom pokojíku pořádně mákla. Já jsem pomohla jen minimálně a jen jsme se jí tam s psinou a manželem pletli. Pán přijel ve stanovený čas, postel smontoval během pár minut a já se už mohla radovat z nové, krásné postýlky. Je fakt super a pokojík získal tím přesunem nábytku takový nový vzhled. Ještě jednou, díky moc!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 punerank punerank | E-mail | Web | 17. listopadu 2010 v 16:28 | Reagovat

a máš nějakou speciální? když jsme si my objednali postel, přinesli ji dva hoši na hlavácch do 4 patra, uznávám pěknej záhul, nadávali jako psi, položili krabice do pokoje, chtěli 2 tisíce za odnos starých postelí a čelo prej vezmou zdarma. kde že nabídnout montáž, to by byly asi další kačky. tak jsme milé postele vysápali z papírového obalu, otočili, dali vedle sebe, matrace na ně a známý pelíšky smontoval. nám to nešlo, byla tam chyba a potřeboval vrtačku. nicméně pelíšky zatím slouží.

2 mirunkaajenka mirunkaajenka | 18. listopadu 2010 v 17:45 | Reagovat

Ahoj, když jsme byly se švagrovou postel objednat v obchodě, paní slíbila dovoz, ten stál dvě kila, postel mi pán smontoval a se švagrorou odnesl starou, ta byla těžká jak sviňa. Fakt, hustý s tím nábytkem. Vydržela sedm let, tak doufám, že tahle s lamelovou matrací vydrží a nesloží se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama