Byl tu Ježíšek, aneb vánoční potěšení před vánocemi

21. prosince 2010 v 16:45 | Mirka |  JEN TAK
Jsem dojatá.

Asi to zní trochu ulítle, ale nevím, jak to jinak napsat.
Byl nedělní večer, v televizi zprávy, já jsem pospávala u televize, jak je mým zvykem, a najednou zvoní skype. Byla to švagrová Liba. Říkala, že v úterý přijede a doveze nám cukroví a dárečky. Taky říkala, že je nachlazená. No jo, říkala jsem si, to na každého teď leze.. Je nějaká divná doba. Řádí snad chřipajzny, snad to jsou jen nachlazení, ale každého to potrápí. A dnes, když přišla, málem mi vhrkly slzy do očí. Říkala, jak jí bylo zle a když vyložila na stůl všechny ty dobrůtky, orosily se mi málem oči. Tolik věcí, které stihla a byla na to úplně sama. Ani jíst nechtěla, a tak jsem jen tiše obdivovala statečnost. No přece jsem vám to slíbila.. Byla odpověď. Dostala jsem spoustu krásných a mně na míru dárečků a to byl další krásný moment, kdy jsem si uvědomila, jak mě zná a ví, co mám ráda. Dárečky kupovala prý průběžně už dlouho. Já sama dávám raději peníze, protože mám strach, že se netrefím do vkusu a tak tomu bylo i letos. Ale z dnešního dne a pro nás již zahájených vánoc mám hřejivý, teplý a milý pocit. Dárečky už jsou samozřejmě rozbalené, to bych do Štědrého dne nevydržela.
:D A tak mi zbývá ještě jednou poděkovat. |Těšit se budu už napořád. Zase další hezký střípek do mozaiky malých, krásných potěšeníček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste na vánoce a silvestra raději doma, v nejužším kruhu rodiny, nebo vám není zatěžko trávit je třeba i mimo domov?

Ano 66.7% (8)
Ne, nikdy!! 16.7% (2)
Je mi to jedno 16.7% (2)

Komentáře

1 David Bachmann David Bachmann | E-mail | Web | 21. prosince 2010 v 18:46 | Reagovat

Ani u nás se Ježíšek neomezuje na jeden jediný den. Už mám nové repráčky k počítači a hrajou fakt parádně! I já mám často strach, že se s dárkem netrefím. Vím dobře, jak člověku dokáže ublížit, když dostane nevhodný dar od mámy, která ho nezná. Tak se moc bojím, abych někomu nezpůsobil taky tak blbé pocity. Maličkosti jsou to, co dělá náš život šťastnějším, takže mám radost s tebou!

2 mirunkaajenka mirunkaajenka | 21. prosince 2010 v 22:59 | Reagovat

Díky moc. A to člověk ikdyž není přímo u nich, u těch dárků, myslí na ně a představuje si je. Ať se Ježíškovi u vás líbí a pěkné vánoce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama