Vážím si rodičů

8. prosince 2010 v 1:31 | Mirka |  Téma týdne
Je opravdu moc těžké najít si v životě vzor.


 Ne kopírovat někoho či něco, ale obdivovat, vážit si, ctít.

Asi se divíte, co to píšu, ale je to tak. Mám totiž spíš dojem, že své vzory kopírujeme, že si neumíme najít vlastní cestu, vlastní způsob jak co dělat, atd.
Od sedmi let jsem byla až do 16-ti let v internátě, takže mi rodiče stárnuli a já jsem s nimi ani nemohla být. Když jsem pak už byla s našima doma, vzhlížela jsem k tatínkovi, který mi dokázal celé hodiny číst. Byly to moje zamilované chvíle. Tatínek už nemohl skoro ani mluvit, ale já jsem ho pořád prosila a prosila. Maminka tak hezky čtené neprožívala, ale byla to taková moje kamarádka. Povídaly jsme si skoro o všem. Pak, během let, se to někam vytratilo, ale pořád je to moje maminka.
Tatínek už nežije. Spoustu věcí jsem mu nestihla říct a už mu je ani neřeknu, ale vzpomínky zůstávají. Čím jsem starší, víc a víc si svých rodičů vážím. TADY je alespoň krásná písnička o mamince od Marie Rottrové. Co jsem se při ní naplakala, když mi bylo tak
15. Seděla jsem na pokoji, holky se bavily, poslouchay jsme kazetám… Přeju vám všem, abyste měli někoho, na koho nikdy nezapomenete, kdo bude vaším vzorem, vaším VŠÍM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste na vánoce a silvestra raději doma, v nejužším kruhu rodiny, nebo vám není zatěžko trávit je třeba i mimo domov?

Ano 66.7% (8)
Ne, nikdy!! 16.7% (2)
Je mi to jedno 16.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama